MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 15401020
nr 1540 1020
Stolar
Ett par, sengustavianska, omkring 1800, provinsarbete. Etikettmärkt FAS. Bladmönstrad sarg med lejonmaskaroner, bemålade
Kondition: bruksslitage och skador
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 maj 2023
kl 19:54:59
14/5 21:11:53